site.btaЗвездите от филмовата поредица „Джон Уик“ отдадоха почит на покойния актьор Ланс Редик


Звездите от филма „Джон Уик 4“ Киану Рийвс и Лорънс Фишбърн отдадоха почит на своя колега Ланс Редик, който почина неочаквано миналата седмица, по време на премиерата на филма в Лос Анджелис, съобщи АП.
„Загубихме свой брат и то по един наистина шокиращ начин“, каза видимо разстроеният Фишбърн.
„До края на живота си ще съм благодарен за шанса, който получих да работя с него“, каза Рийвс. „Той имаше такава страст към работата и занаята си. Беше благ. Имаше достойнство.“
Той беше сърцето на този филм, добави Фишбърн.
„Винаги е трудно да загубиш някого, когото много обичаш... но също така си невероятно благодарен за времето, което сте прекарали заедно. Имахме късмета да работим с Ланс от самото начало на поредицата „Джон Уик“. Това са почти 10 години“, каза режисьорът на филма Чад Стахелски. „Той е страхотен мъж, страхотен артист, добър човек, скъп приятел.“
„Като малък гледах Ланс Редик. Това е горчив момент, защото за мен като млад чернокож актьор, той определено беше един от моите герои“, каза актьорът Шемар Мур.
Колегите на Ланс Редик носеха сини ленти в негова чест. Редик е най-известен с ролите си в сериалите „Наркомрежа“, „Оз“, както и във филмовата поредица „Джон Уик“. 60-годишният Редик почина миналия петък в Лос Анджелис.
/АКМ/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
news.modal.header
news.modal.text