site.btaДва египетски лешояда са били отровени, съобщиха от Българското дружество за защита на птиците
Снимка: Българско дружество за защита на птиците/Архив
За два отровени египетски лешояда съобщиха от Българското дружество за защита на птиците (БДЗП) на страницата си във Фейсбук.
/БИ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина