site.btaС венци и цветя в Кубрат почетоха Деня на храбростта и празника на Българската армия
Снимка: Община Кубрат
С венци и цветя в Кубрат почетоха Деня на храбростта и празника на Българската армия. Церемонията се проведе на централния площад в града, съобщиха от общинската администрация.
В словото си кметът Алкин Неби изтъкна значимостта на празника. „Това е
/ЛРМ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина