site.btaАПИ: Утре за ремонт на електропровод за кратко ще се ограничи движението при 292-ри км на път I-5 Димитровград - Хасково


Утре - 4 октомври, между 13:00 ч. и 14:00 ч, за реконструкция на електропровод временно ще се ограничава движението при 292-ри км на път I-5 Димитровград – Хасково. Спирането на трафика по участъка в област Хасково ще бъде на два пъти за по 15 минути, докато екипите ремонтират електропровода, който преминава над пътя. В отсечката превозните средства ще преминават при ограничение на скоростта до 50 км/ч. Трафикът ще се регулира от „Пътна полиция“.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно, спазвайки дистанция, да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина