site.btaОбщинските съветници в Козлодуй ще разгледат искането на кмета на Гложене за повишаване на бюджета за селото
 
                                     
                                Повишение на бюджета за кметство Гложене за 2025 година поиска от Общински съвет Козлодуй кметът на селото Петко Петков. Точката е част от дневния ред на днешното заседание на Общински съвет Козлодуй, публикуван на интернет страницата на администрацията.
Според внесената от кмета докладна към 30 септември неразплатените, но фактурирани задължения към доставчици, са в размер на 22 408 лв. Отделно от тях кметството дължи още 7500 лв. за нефактурирани разходи за материали, ковчези и др.
Съветниците ще разгледат и предложение от група граждани, които настояват Общината да се ангажира по-сериозно с поддържането на паметниците, намиращи се на територията на Козлодуй и прилежащите му села. Те ще допълнят Годишната програма за управление и разпореждане с общинска собственост за 2025 г., както и Капиталовата програма за 2025 г. Ще бъде разгледано и предложение за предоставяне на Изпълнителна агенция „Инфраструктура на електронното управление“ общинско помещение.
/ТНП/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина