site.btaПавлин Иванов стана най-резултатен при загуба на Сибиу в мъжкото баскетболно първенство на Румъния

снимка: instagram.com/bccsusibiu

Отборът на Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, загуби гостуването си Клуж-Напока със 74:80 (26:15, 16:30, 17:22, 15:13) в среща от първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Тимът заема четвърто място във временното класиране на втората фаза на шампионата (група 1-10) с баланс 5 успеха и 6 поражения (16 точки).

Иванов започна като титуляр и стана най-резултатен за тима със 17 точки. Той добави към статистиката си 2 борби, 4 асистенции и 1 отнета топка за 25:34 минути на паркета.

От неговите съотборници Марк Ловинг добави 15 точки, а за победителите по 17 реализираха Патрик Ричард и Денис Сийли.

Следващият мач на Сибиу е на 15 февруари за Купата на Румъния срещу Констанца.

Към 04:54 на 20.05.2024 Новините от днес