site.btaНационалът Павлин Иванов игра 26 минути при загуба на Сибиу след продължение в мъжкото баскетболно първенство на Румъния

снимка: instagram.com/bccsusibiu

Отборът на Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, загуби гостуването си на Брашов с 93:97 (28:22, 20:32, 20:16, 17:15, 8:12) след продължение в среща от 20-ия кръг в първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Редовното време завърши 85:85.

Тимът заема четвърто място във временното класиране на втората фаза на шампионата (група 1-10) с баланс 5 успеха и 5 поражения (15 точки).

Иванов започна като титуляр и записа 8 точки, 2 борби, 4 асистенции и 1 отнета топка за 26:14 минути на паркета.

От неговите съотборници се отличи Марк Ловинг с 22 точки и 5 борби, а за победителите Брандън Андерсън завърши с 20 точки и 5 борби.

Следващият мач на Сибиу в първенството е на 10 февруари като гост на Клуж-Напока.

Към 06:09 на 01.06.2024 Новините от днес