site.btaНационалът Павлин Иванов игра при победа на Сибиу в мъжкото баскетболно първенство на Румъния

снимка: instagram.com/bccsusibiu

Отборът на Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, победи гостуващия Динамо (Букурещ) със 77:66 (18;23, 19;13, 14:23, 26:7) в среща от 23-ия кръг на първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Тимът заема четвърто място във временното класиране на втората фаза на шампионата (група 1-10) с баланс 6 успеха и 7 поражения (19 точки).

Националът започна като титуляр, игра 12:31 минути и се отчете с 2 борби и 1 асистенция, но не успя да се разпише.

От неговите съотборници Джей Траут завърши с 19 точки, 7 борби и 7 асистенции. Андре Джоунс беше най-резултатен за Динамо Букурещ с 27 точки и 6 борби.

В следващия кръг на 17 март Сибиу ще гостува на Волунтари.

Към 16:45 на 16.05.2024 Новините от днес