site.btaПротестът на наземния градски транспорт в София продължава през нощта и утре, метрото ще работи
Протестът на наземния градски транспорт в София продължава и през нощта и утре. Това каза за БТА Александър Шопов от Федерацията на транспортните синдикати към КНСБ. Метрото няма да прекъсва движението си, съобщиха по-рано днес от "Метрополитен" ЕАД. При необходимост са предвидени допълнителни влакове.
/ЕП/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина