site.btaМалшанс лиши Мирослава Минчева от финал на Световната купа по спортна стрелба в Баку

снимка: БТА/Благой Кирилов

Мирослава Минчева не успя да влезе във финал на 25 метра спортен пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку, Азербайджан.

Българската състезателка стреля отлично и само по-слабите десетки я лишиха място от първите осем финалистки.

Минчева завърши с актив от 583 точки (289 от прецизната стрелба и 294 от бързата).

Пет състезателки приключиха с този резултат от 583, но Мирослава Минчева остана на 10 -то място в крайното класиране.

Утре ( петък) Антон Ризов ще стреля 3 х 20 на 50 метра пушка.

Към 12:11 на 20.05.2024 Новините от днес