site.btaСтажантите от Лятната стажантска програма на "Виваком" са се срещнали с главния изпълнителен директор на телекома


За трета поредна година "Виваком" (Vivacom) организира среща между участниците в Лятната стажантска програма и главния изпълнителен директор на компанията Асен Великов, съобщиха от пресцентъра на оператора. Събитието премина под мотото "Смели крачки по пътя на успеха!" и предостави платформа за отворен диалог между поколенията.
Чрез игрови подходи и визуални елементи, младите участници имаха възможност да представят себе си, да споделят личните си цели и да зададат въпроси, свързани с кариерното развитие, технологиите, иновациите и бъдещето на телекомуникациите.
"Стажантската програма е ценна възможност за учене в реална бизнес среда с подкрепата на експерти от сектора. В дискусията с младите хора срещнах енергия, креативност и стремеж към развитие", сподели Асен Великов. Той пожела на стажантите да запазят ентусиазма си и увереността по пътя към личен и професионален успех.
Малина Чавдарова, директор "Човешки ресурси", коментира, че за компанията е важно студентите да открият във "Виваком" среда, в която могат да се развиват като личности и професионалисти. Тя допълни, че над половината от стажантите остават в компанията.
В съобщението се посочва, че участниците в програмата оценяват високо възможността за пряк диалог с ръководството и ангажираността към тяхното развитие, като за мнозина от тях именно тази среща се е откроила като най-вдъхновяващият момент от стажа.
/ВЙ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина