site.btaВалентин Антов не бе в групата, Монца отпадна от турнира за Купата на Италия по футбол

снимка: АП, архив

Българинът Валентин Антов не попадна в групата на Монца при поражението като домакин на втородивизионния Реджана с 1:2 в първия кръг (1/32-финали) от турнира на Купата на Италия по футбол.

Данило Д'Амброзио даде преднина на Монца в 22-ата минута, но с попадения в 64-ата минута на Филипо Нарди и в 84-ата на Лука Чигарини от дузпа гостите стигнаха до успеха и класиране за следващия кръг на турнира, където ще срещнат Дженоа.

Лече се справи с втородивизионния Комо с 1:0 след гол на Понтус Алмквист в 27-ата минута и ще се изправи срещу Парма в следващия етап.

Напред се класираха още отборите на Салернитана и Сасуоло.

Към 02:03 на 16.06.2024 Новините от днес