site.btaЛас Вегас спечели след продължения и втория мач от финалната серия в Западната конференция на НХЛ

Финален плейоф в Западната конференция на Националната хокейна лига (играе се до четири победи):

Лас Вегас - Далас - 3:2 след продължение

* Лас Вегас води с 2:0 победи в серията.

Лас Вегас надделя с 3:2 след продължение над гостуващия Далас и във втория мач от финалната серия в Западната конференция на Националната хокейна лига. Чандлър Стивънсън се разписа, след като бяха изминали 1:12 минути от допълнителното време за успеха на домакините.

Джонатан Марчесо изравни за Лас Вегас – 2:2 при само 2:22 минути до края на третия период. Стивънсън, Марчесо и Марк Стоун записаха по гол и асистенция за Лас Вегас, а Адин Хил спаси 26 удара.

Миро Хейсканен и Джейсън Робъртсън се разписаха за Далас, а Райън Сутър направи две асистенции. Джейк Йотингер отрази 21 шайби.

Лав Вегас, който е победител в редовния сезон на Запад, е гост и в третата среща, която е в сряда.

Към 07:22 на 29.03.2024 Новините от днес