site.btaУченици от Кубрат се повозиха в „образователен влак“ и се запознаха със спирките на доброто
БТА, Кубрат (11 април 2025) Ученици от Кубрат се повозиха в „образователен влак“ и се запознаха със спирките на доброто. Снимка: МКБППМН - Кубрат
Учениците от втори “б“ клас при Средно училище „Христо Ботев“ се повозиха в „образователния влак“ на кубратската комисия, който ги запозна със спирките на доброто, съобщи секретарят на Местната комисия за борба с противообществените прояви на
/ВБ/
„Час ЛИК“ на БТА е мястото за срещи отблизо с лицата на българската култура, наука, образование и религия. Подкастът може да бъде проследен в интернет страницата и в YouTube канала на БТА.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина
