site.btaСтоян Арсов ще бъде главен съдия на най-интересния мач от 30-ия кръг във Втора лига между Марек и Септември София

Стоян Арсов ще бъде главен съдия на най-интересния мач от 30-ия кръг във Втора лига между Марек и Септември София
Стоян Арсов ще бъде главен съдия на най-интересния мач от 30-ия кръг във Втора лига между Марек и Септември София
снимка: БТА

Съдийски назначения за мачовете от 30-ия кръг в Втора футболна лига:

26 април, 17:00 часа
ФК Марек 1915 - ПФК Септември София
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
27 април, 13:15 часа
Спартак 1918 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Стоян Христов Денев     
 
27 април, 17:00 часа
Дунав Русе - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
27 април, 17:00 часа
ПФК Марица 1921 - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
27 април, 17:00 часа
ОФК Беласица - ФК Черноморец Балчик
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Петър Николаев Михов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
27 април, 17:00 часа
Бдин 1923 - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Иво Величков Боев     
 
27 април, 17:00 часа
Черноморец 1919 Бургас - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
27 април, 17:00 часа
ОФК Янтра 2019 - ОФК Спартак Плевен
ГС:    Антонио Тодоров Антов    АС1:    Марио Георгиев Данаилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
27 април, 17:00 часа
Спортист 2009 - ЦСКА 1948 II
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров 

/ГК/

news.modal.header

news.modal.text

Към 01:28 на 24.05.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация