site.btaЛокомотив (София) ще отличи ветераните, спечелили Купата на България през 1995-а година, по време на мача със Септември
Купата на България за последен път е била във витрината на Локомотив (София) през 1995-а година. Снимка: Кореспондент на БТА в Пловдив Боян Ботев (БТ)
Локомотив (София) ще отбележи 30 години от спечелената Купа на България през 1995-а с тържествено награждаване на ветераните от тогавашния отбор. Церемонията ще се състои по време на срещата от предпоследния 36-и кръг на първенството, в която
/АВ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина