site.btaЛокомотив (София) ще отличи ветераните, спечелили Купата на България през 1995-а година, по време на мача със Септември

Купата на България за последен път е била във витрината на Локомотив (София) през 1995-а година. Снимка: Кореспондент на БТА в Пловдив Боян Ботев (БТ)
Локомотив (София) ще отбележи 30 години от спечелената Купа на България през 1995-а с тържествено награждаване на ветераните от тогавашния отбор. Церемонията ще се състои по време на срещата от предпоследния 36-и кръг на първенството, в която

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/АВ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 23:06 на 15.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация