site.btaКилиан Мбапе се завърна с гол при равенство на Пари Сен Жермен

Килиан Мбапе се завърна с гол при равенство на Пари Сен Жермен

Килиан Мбапе се завърна в игра с гол за Пари Сен Жермен, но отборът му завърши 1:1 като гост на Тулуза в мач от 2-ия кръг на Лига 1. Нападателят, който едва от няколко дни започна тренировки с основната група, влезе като резерва през втората част и се разписа от дузпа в 62-ата минута. Играчите на Тулуза обаче успяха да изравнят три минути преди изтичането на редовното време също от наказателен удар. Нарушението извърши Ашраф Хакими, а Закария Абухлал преодоля Донарума за крайното 1:1.

За Пари Сен Жермен това е второ поредно равенство, след като преди седмица завърши 0:0 в домакинството си на Лориен.