Българският щанд на благотворителния дипломатически базар през декември е събрал най-много средства
Снимка: Посолството на България в Северна Македония
site.btaОрганизации на хора с увреждания в Скопие и Велес получиха средствата, събрани от благотворителния дипломатически базар


Средствата, събрани на благотворителния коледен дипломатически базар, който се проведе през декември миналата година под егидата на делегацията на ЕС в Северна Македония, са използвани за закупуване на домакинско оборудване за центровете за деца и възрастни с увреждания в Скопие и Велес, съобщи ръководителят на неправителствената организация „Добре дошли - Maкедония Уелкъм Център“ Емилия Аврамчева по време на церемония във Велес с участието на посланиците на държавите, участвали със свои щандове в базара.
/ПК/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина