site.btaПоздравявам всички в Локомотив София, заяви треньорът на столичани Красимир Балъков след успеха в Стара Загора

снимка: БТА

Изказвания след мача от 34-ия кръг в Първа лига между Берое Стара Загора и Локомотив София (0:3):

Красимир Балъков (треньор на Локомотив):
"Дойдоха положенията и в най-подходящия момент вкарахме първия гол. В много правилно време реализирахме и второто попадение. Момчетата разбраха какво може да стане при 2:0, а с третия гол през второто полувреме затворихме мача.

Искам да похваля всички в този клуб. Собственикът Иван Василев е локомотивец. Поздравявам и феновете - тези, които ни подкрепят на стадиона, както и тези, които не идват. Призовавам за обединение.

Поздравявам момчетата. Давам почивка на отбора, футболистите си го заслужиха. Ще играем с желание за победа в последния мач."

Към 04:16 на 27.07.2024 Новините от днес