site.btaГеорги Минчев вкара гол при загуба на АЕЛ Лимасол за поражение на Кипър срещу Аполон

Националът Георги Минчев се разписа при загубата на АЕЛ Лимасол с 1:3 срещу Аполон Лимасол в среща от осминафиналите в турнира за купата на Кипър.

Българският нападател се разписа от дузпа в четвъртата минута на допълнителното време на мача.

Бившият френски национал Матийо Валбуена откри резултата за Аполон четири минути преди края на първото полувреме. Португарецът Педро Маркеш направи 2:0 от 11-метров наказателен удар в 90-ата минута.

След това Минчев намали изоставането на АЕЛ с втория си гол в срещата, а Маркеш оформи крайното 3:1 в петата минута на продължението.

Бившият футболист на Локомотив Пловдив има два гола през настоящата кампания.

Аполон ще играе срещу АЕК Ларнака на четвъртфиналите в турнира.

Към 12:09 на 20.05.2024 Новините от днес