site.btaДербито ЦСКА - Левски открива програмата на плейофите в първата шестица на efbet Лига

Дербито ЦСКА - Левски открива програмата на плейофите в първата шестица на efbet Лига
Дербито ЦСКА - Левски открива програмата на плейофите в първата шестица на efbet Лига
снимка: БТА/Благой Кирилов

Дербито ЦСКА - Левски ще открие програмата на плейофите в първата шестица на efbet Лига. Двубоят между "червени" и "сини" ще се играе на 27 април, събота, от 16.15 часа, определи Спортно-техническата комисия на БФС.

Другите два мача от първата шестица в първия плейофен кръг Лудогорец - Крумовград и Черно море - Локомотив Пловдив ще се играят на 28 април.

Решения на Спортно-техническа комисия на БФС:                        
                    
Приема предложената програма за Плейофи 31/1-ви/ кръг и 32/2-ри/ кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига, както следва:                    
                    
Плейофи - Първи кръг/31 кръг/                    
Разпределение от 1-во до 6-то място                    
27.04/събота/    ЦСКА Сф    -    Левски    16.15    Диема спорт
28.04/неделя/    Лудогорец    -    Крумовград    17.45    Диема спорт
28.04/неделя/    Черно море    -    Локомотив Пд    20.15    Диема спорт
                    
Разпределение от 7-мо до 10-то място                    
27.04/събота/    Ботев Пд    -    Славия    19.00    Диема спорт
29.04/понеделник/    ЦСКА 1948    -    Арда    17.45    Диема спорт
Разпределение от 11-то до 16-то място                    
26.04 /петък/    Пирин Бл    -    Ботев Вр    20.00    Диема спорт
28.04/неделя/    Хебър Пз    -    Локомотив Сф    15.15    Диема спорт
29.04/понеделник/    Берое    -    Етър    20.15    Диема спорт
                    
Плейофи - Втори кръг/32 кръг/                    
Разпределение от 7-мо до 10-то място                    
06.05/понеделник/    Славия    -    Арда    17.45    Диема спорт
    Ботев Пд    -    ЦСКА 1948    20.15    Диема спорт
                    
Приема предложената програма за 30-ти и 31-ви кръг на Втора лига, както следва:                    
XXX кръг 17.00                    
26.04/петък/    Марек    -    Септември Сф    17.00    Диема спорт
27.04/събота/    Спартак Вн    -    Монтана 1921    13.15    Диема спорт
    Дунав Рс    -    Добруджа    17.00    
    Марица Пд    -    Струмска слава    17.00    
    Беласица    -    Черноморец Бч    17.00    
    Бдин Вд    -    Литекс    17.00    
    Черноморец 1919 Бс    -    Лудогорец ІІ    17.00    
    Янтра Гб    -    Спартак Пл    17.00    
    Спортист Своге    -    ЦСКА 1948 II  Сф    17.00    
                    
XXXI кръг 18.00                    
02.05/четвъртък/    Черноморец Бч    -    Спартак Вн    18.00    
    ЦСКА 1948 II  Сф    -    Янтра Гб    18.00    
    Спартак Пл    -    Черноморец 1919 Бс    18.00    
    Литекс    -    Беласица    18.00    
    Монтана 1921    -    Марица Пд    18.00    
    Струмска слава    -    Дунав Рс    18.00    
03.05/петък/    Добруджа    -    Септември Сф    15.30    Диема спорт
    Спортист Своге    -    Марек    18.00    Диема спорт
    Лудогорец ІІ    -    Бдин Вд    18.00    
                                        
БФС си запазва правото на промени в програмата.        

/МД/

news.modal.header

news.modal.text

Към 16:04 на 23.05.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация