site.btaВъв Фиорентина очакват Николас Гонсалес да поднови тренировки преди края на седмицата

снимка: АП

Аржентинецът Николас (Нико) Гонсалес, който пропусна победата на своя Фиорентина с 2:0 срещу Удинезе, ще се завърне на тренировки преди края на седмицата.

25-годишният Гонсалес пострада при равенството 2:2 срещу Генк в турнира Лигата на конференциите в четвъртък и напусна игра още на почивката. По-късно крилото не попадна в състава за гостуването на Удинезе от петия кръг на италианската Серия А.

Нико Гонсалес работи по индивидуална програма, а според популярния италиански спортен журналист Джанлука Ди Марцио се очаква аржентинският футболист да се присъедини към отборните тренировки съвсем скоро.

Той остава под въпрос за гостуването на Фрозиноне в четвъртък, като по-реалистично е да се завърне в състава за домакинството срещу Каляри, което е насрочено за 2 октомври.

Към 00:42 на 29.05.2024 Новините от днес