site.btaОФК Янтра обяви, че Мартин Райнов няма скъсване на кръсти връзки
Травмата на Мартин Райнов се е оказала по-лека от първоначалните притеснения, информираха от клубния му тим ОФК Янтра (Габрово).
„Добри новини за Янтра! Контузията на Мартин Райнов се оказа по-лека от първоначалните притеснения след двубоя с Пирин в Благоевград, завършил 2:2.
Ключовият „диригент“ на „ковачите“ напусна срещата още в 8-ата минута заради болка в коляното, което сериозно разстрои играта на отбора. Имаше страхове за тежка травма, но след направените тестове на място доказаният специалист Райчо Проданов изрази мнение, че бившият национал може би се е разминал с най-неприятното. И отново се оказа прав.
Днешният ядрено-магнитен резонанс потвърди добрата новина: Райнов има травматично възпаление на залавните места на предната кръстна връзка, без скъсване!
Той със сигурност ще пропусне последния мач за годината – домакинството на Черноморец в събота – но… ще бъде напълно готов за началото на зимната подготовка на тима!
Бързо възстановяване, Марти!“, написаха от Янтра в профила си в социалната платформа Фейсбук.
/КМ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина