site.btaВътрешният министър поздрави за работата служителите на областната полиция във Враца

БТА, на снмката: (отляво на дясно) ст. комисар Красимир Йончев, министър Даниел Митов и гл. комисар Мирослав Рашков, снимка: кореспондент на БТА във Враца Мая Ценова
Вътрешният министър Даниел Митов, каза, че е доволен от работата на Областна дирекция на МВР-Враца. „Не мога да не похваля Областна дирекция - Враца. Всяка една областна дирекция се старае и всеки директор се опитва да постига все по-добри резултати“, посочи Митов и допълни, че там, където има добро взаимодействие между всички местни институции, нещата вървят.

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/МК/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 13:29 на 07.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация