site.btaС ниска ефективност на администрацията трябвало да се справя областният управител на Русе
BOBSTH 17:48:31 20-12-2021
MM1745BO.014
Русе - областен управител
С ниска ефективност на администрацията трябвало да се справя областният управител на Русе
Русе, 20 декември /Мартин Пенев, БТА/
Недостатъчна активност от страна на администрацията и забавяне на преписките били част от проблемите, които областният управител на Русе Борислав Българинов трябвало да разрешава при встъпването си в длъжност преди седем месеца, съобщи на пресконференция днес Българинов.
Според него най-голямата трудност била да убеди екипа, че трябва да се използва по-различен подход при решаването на всеки казус.
По думите му към настоящия момент екипът се състои от много добри професионалисти, готови да отстояват позициите си.
Според Българинов допреди служителите в областната администрация не са имали възможност да работят толкова свободно, като по-скоро са изпълнявали възложените задачи по команда, а това затруднявало административния процес.
/ММ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина