site.btaГерманската министърка на външните работи Бербок защити решението си да участва в срещата на ОССЕ

Германската министърка на външните работи Аналена Бербок. Снимка: Geert Vanden Wijngaert/АП
Германската министърка на външните работи Аналена Бербок потвърди плановете си да участва в срещата на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (ОССЕ) в Скопие въпреки присъствието на Русия, предаде ДПА.

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/ДИ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 20:59 на 08.06.2026 Новините от днес

Софийска градска прокуратура внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение задържане под стража спрямо двамата обвиняеми за пътнотранспортното произшествие на Челопешко шосе, при което загинаха 4 лица, а други 5 са със средни телесни повреди

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация