Ансамбълът на България за девойки спечели три от три златни медала на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
На пет чифта бухалки българките отново бяха най-добри и взеха златните отличия с резултат 24.950 (9.7, 7.200, 8.050). Втори е отборът на Италия с 23.550 точки, пред Азербайджан с 23.500.