site.btaНационалният отбор по спортна гимнастика ще проведе открита тренировка преди Световната купа във Варна


Българската федерация по гимнастика организира открита тренировка преди Световната купа по спортна гимнастика, която ще се поведе от 8 до 12 май във Двореца на културата и спорта във Варна.
Заниманието ще се състои на 5 май от 13:00 часа в залата по спортна гимнастика на НСБ Раковски в София. Тогава ще бъдат обявени имената на състезателите, които ще представят България ъв Варна.
На тренировката ще присъстват всички национали - европейската вицешампионка на прескок Валентина Георгиева, както и медалистите от Световни купи Еди Пенев, Кевин Пенев, Йордан Александров, Даниел Трифонов и други.
/ИК/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина