site.btaАтлетик Билбао и Майорка не излъчиха победител

Атлетик Билбао и Майорка не излъчиха победител
снимка: АП

Атлетик Билбао завърши наравно 0:0 у дома с Майорка в среща от първия кръг в Примера дивисион.
Гостите се бранеха добре през първата част, въпреки лошия актив и деветте си поражения в последните 12 гостувания на стадион "Сан Мамес".

След почивката шут на Юри Берчиче в 56-ата минута удари гредата зад Предраг Райкович.

Девет минути след това Унай Симон се намеси решително на вратата на баските след опит за гол с глава на Кън-ин Лий.

Осем минути преди края на редовното време Райкович спаси удар на Горка Гурусета, а воденият от Ернесто Валверде състав започна новата кампания с равенство.

По-късно днес са двубоите Хетафе-Атлетико Мадрид и Бетис-Елче.