Състоянието на четенето в България ще е във фокуса на дискусия в Софийския университет днес
Състоянието на четенето в България ще е във фокуса на дискусия на 17 март в Софийския университет „Св. Климент Охридски“. В рамките на събитието ще бъдат обсъдени сборниците „Читателски практики в България 2006 – 2022“ (ИК „Жанет 45“) и „Читатели в текста. Имплицитният читател в съвременната българска литература“ (Университетско издателство), съобщават организаторите.
