Във Факултета по химия и фармация на Софийския университет (СУ) “Св. Климент Охридски‘‘ се проведе първата част от представянето на финалистите в националния ученически конкурс “Празник на химията“. Организатори на събитието, което е част от традиционните Майски дни на културата в Софийския университет, са Факултетът по химия и фармация, Съюзът на химиците в България, Федерацията на научно-техническите съюзи - София и Регионално управление на образованието (РУО)-София, съобщиха от висшето училище.
За да прочетете цялата статия
Продължете да четете с абонамент
Вижте условията
/ТС/
„Час ЛИК“ на БТА е мястото за срещи отблизо с лицата на българската култура, наука, образование и религия. Подкастът може да бъде проследен в интернет страницата и в YouTube канала на БТА.
