Заседанието на Комисията по енергетика в парламента не се проведе заради липса на кворум
Поради липса на кворум заседанието на Комисията по енергетика в Народното събрание не се проведе. На днешното заседание трябваше да се гласува на второ четене общ законопроект за изменение на Закона за енергетиката, в който е предвидено да се отложи