site.btaПоздравителен адрес от проф. д-р Бойчо Ланджов, дм, ректор на Медицински университет – София
ДО
Г-н КИРИЛ ВЪЛЧЕВ
ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР на БТА
УВАЖАЕМИ Г-Н ВЪЛЧЕВ,
Благодаря Ви сърдечно от името на цялото ръководство на Медицински университет-София и лично от свое име за поканата за откриването на Двадесетата световна среща на българските медии.
В днешния свят на прекомерна информираност, но и силна дезинформация и фалшиви новини, БТА остава пристан на обективната журналистика и професионалното представяне на информацията за вътрешни и международни събития.
Поздравявам Ви, че продължавате успешно и достойно традицията за среща на всички български медии по света. Това събитие укрепва професионалните стандарти на българоезичните медии, като в същото време дава на тях и на сънародниците ни в чужбина ценното усещане за принадлежност.
Поздравявам Вас и целия организационен екип за тази чудесна инициатива и пожелавам успех на събитието!
С уважение,
Проф. д-р БОЙЧО ЛАНДЖОВ, дм
РЕКТОР на МУ - COФИЯ
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина