site.btaЗа мен адвокатът не е просто защитник на човека, той е защитник на справедливостта, каза заместник-кметът на Трявна Жасмина Лазарова


За мен адвокатът не е просто защитник на човека, той е защитник на справедливостта, каза заместник-кметът на Трявна Жасмина Лазарова. Тя участва в Есенната национална конференция на българската адвокатура, организирана в Трявна от 17 до 19 октомври.
„Добре дошли, казвам с удоволствие. Трявна е прекрасно място, в което е съхранен възрожденският дух. Вярвам, че ще усетите нашата магия. Това е сърцето, в което ще усетите емоцията, любовта, мястото, където всяка къща говори. Радвам се, че избрахте Трявна за Есенната национална конференция на българската адвокатура“, каза заместник-кметът на Община Трявна Жасмина Лазарова.
По думите на Лазарова темата на форума е прекрасна и ще засегне сериозни теми. Лазарова допълни, че се надява на ползотворна работа и от конференцията в Трявна да излязат много нови идеи.
/ВД/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина