site.btaОтпадъците на София, бъдещето на природен парк „Витоша“ и въвеждането на депозитната система на национално ниво обсъдиха Васил Терзиев и Манол Генов

Снимка: Министерство на околната среда и водите
Управлението на отпадъците на София, бъдещето на природен парк „Витоша“ и въвеждането на депозитната система на национално ниво обсъдиха кметът на града Васил Терзиев и министърът на околната среда и водите Манол Генов. Срещата е била по инициатива на столичния кмет, съобщиха от пресцентъра на Министерството на околната среда и водите (МОСВ).

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/АБ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 04:47 на 07.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация