site.btaКоледните светлини в Опака ще засияят на 4 декември
Коледните светлини в Опака ще засияят на 4 декември. Общинското ръководство и местното читалище подготвят празнична програма, с която да повдигнат настроението на деца и възрастни, съобщават от пресцентъра на Общината.
Децата от детска градина „Усмивка“ ще изпълнят рецитал празнична музикална програма. Ученици от Средното училище „Васил Левски“ ще се включат с танцова композиция.
Поставени са декоративните елементи, които да красят центъра на Опака. Фигури на Дядо Коледа, снежен човек, стилизирана арка и влакче с подаръци подсказват за предстоящите светли празници. Добавени са и светещи елементи. Украсено е и фоайето на сградата на Община Опака. Тази година стилизираната коледна елха има нова премяна, посочиха още от администрацията.
По случай коледните и новогодишните празници Община Търговище организира разнообразна културна програма, съобщиха от пресцентъра на Общината. Включването на светлините на градската елха е на 5 декември.
/НН/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина