Метрото в София ще работи и утре, съобщиха от „Метрополитен“ ЕАД
Метрото в София ще работи и утре, 16 май, съобщиха от „Метрополитен“ ЕАД в позиция до медиите.
„Метрополитен“ ЕАД няма да преустановява работния си режим и продължава да изпълнява дейността си и да подпомага превоза на пътници във връзка с