site.btaНовата учебна година в Българското неделно училище „Иван Вазов“ в Сарон, Испания, ще бъде открита днес


Ученици и учители от Българското неделно училище „Иван Вазов“ в Сарон, Испания, ще дадат днес, 14 септември, начало на учебната 2025/2026 година. Това анонсират от образователното средище чрез официалната си Фейсбук страница.
„Нашето училище е много повече от място за учене, то е дом на българския дух. Тук празнуваме заедно българските празници, съхраняваме традициите, фолклора и обичаите, мечтаем, учим и се забавляваме, като едно семейство“, отбелязват преподавателите.
Както БТА писа, Българското неделно училище „Иван Вазов“ в Сарон предлага както обучение по български език и литература, история и география на България, така и възможност за изучаване на изучава, култура и фолклор като извънкласни дейности.
/ЙК/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина