Българското неделно училище „Св. св. Кирил и Методий“ в Кувейт откри новата учебна година
Новата учебна година в Българското неделно училище „Св. св. Кирил и Методий“ към Посолството на България в Кувейт бе открита с изпълнение на националния химн и приветствия от временно управляващия посолството Анатоли Минков и училищния ръководител Милена Баева. Това съобщиха от дипломатическата мисия в Кувейт на официалния си сайт.