Всички партии без ГЕРБ искаха да има безвремие когато влизаме в Еврозоната, каза Бойко Борисов в Кюстендил

Всички партии без ГЕРБ искаха да има безвремие точно когато влизаме в Еврозоната, каза Бойко Борисов в Кюстендил. Той е в града заради Националната академия „Нови умове“, която партия ГЕРБ провежда днес в Кюстендил с цел да открие лидери, готови да движат България напред в бъдещето.

В безвремието администрацията не работи, ослушва се и изпуснаха цените. Не бяха проверявани и не работеше държавата, посочи Борисов. Аз затова предупреждавах и казвах изчакайте да влезем в Еврозоната, да направим план и да подадем оставка през януари или март, като през това време да се подготви всичко и контролът върху държавата да бъде запазен, за да не скочат цените, каза Борисов. „И сега всички обаче берат плодовете на своята глупост. Ще се оправдават още един месец, ама оправданията свършиха“, посочи Борисов. 

Репортер и оператор - Ярослав Ставрев
Монтаж - Ангел Николов
/ТП/

Към 17:54 на 28.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация