ПТИ: Индийският външен министър се срещна с американския посланик в Делхи в навечерието на визитата си в САЩ
Министърът на външните работи на Индия Субрахманям Джайшанкар, който ще посети следващата седмица САЩ, се срещна с американския посланик в Делхи Серджио Гор, като фокусът на дискусиите им бе поставен върху ключови аспекти от двустранните отношения в области като търговията, критичните минерали и отбраната, предаде индийската новинарска агенция ПТИ.