site.btaБългария ще играе срещу Украйна в първия мач за разпределение на местата от 9-о до 16-о на Европейското първенство по баскетбол за девойки в Литва


Националният отбор на България за девойки до 18 години ще играе за разпределение на местата от 9-о до 16-о на Европейското първенство в дивизия "Б" в Литва. Това стана факт след вчерашния успех на Великобритания над Дания с 89:67.
Така българките завършват на трето място в своята група Д с баланс от 2 победи и две поражения, след като вчера надделяха над Норвегия с 81:69.
По този начин начин националките се озоваха сред тимовете, които ще борят за разпределение на местата от 9-о до 16-о. Първият им съперник в тази фаза ще бъде Украйна. Срещата ще се играе утре (11 юли) от 16.30 часа българско време във Вилнюс.
/ИК/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина