Дано младите да продължат да се развиват, надява се наставникът на "белите" Златомир Загорчич
Изказвания след мача от 36-ия кръг в Първа лига между Славия и Локомотив Пловдив (1:2):
Златомир Загорчич (треньор на Славия):"Притеснявах се да няма отпускане. Това, което се случи през първото полувреме. Говорихме си много, че всички трябва да се