Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев: "Заслужено сме шампион за 14-и път"
Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев заяви, че тимът е бил над останалите във всяко едно отношение и логично отново е на върха. Разградчани победиха гостуващия Черно море с 2:0 и взеха титлата във футболното първенство на България за рекорден 14-и пореден сезон.