site.btaКремонезе и Валентин Антов все по-близо до място в Серия А

Кремонезе и Валентин Антов все по-близо до място в Серия А
снимка: uscremonese.it

Отборът на Кремонезе с Валентин Антов в състава си се класира за финалния бараж за влизане в Серия А след победа с 4:1 у дома срещу Катандзаро.

Кремонезе спечели сблъсъка с общ резултат 6:2 и ще спори с Венеция за място в елита.

Българският национал Валентин Антов изигра пълни 90 минути в реванша срещу Катандзаро, като записа асистенция за третия гол на своя отбор, отбелязан от Масимо Кода.

Другите попадения за Кремонезе вкараха Франко Васкес, Кристиан Буонаюто и Леонардо Серникола.

Матиас Антонини вкара почетен гол за Катандзаро.

Гостите завършиха мача с 10 души след червен картон на Енрико Бриньола в 63-а минута.