site.btaКрасимир Балъков: "В борбата за оставане никой не прощава"

Красимир Балъков: "В борбата за оставане никой не прощава"
снимка: БТА/Красимир Кръстев

Треньорът на Локомотив София Красимир Балъков бе разочарован от пропуснатата победа срещу вече изпадналия от елита тим на Етър. Срещата на стадион "Ивайло" във Велико Търново завърши 1:1 и Локомотив продължава битката за оставане в елита.

"През първото полувреме напрежението в отбора оказа влияние. Предупредих момчетата, но за съжаление не ме разбраха какво искам да им кажа.

Първите 20 минути не присъствахме на терена. Като ни вкараха гол, едва след това започнахме да играем, но като изпуснеш питомното, върви да гониш дивото.

Трябва да сме концентрирани 90 минути. В борбата за оставане никой не прощава. Трябва да си вземем поуките. Но все пак една точка си е една точка.

Имахме ситуации, от които можеше да вкараме. Етър се затвориха, вкарах втори централен нападател второто полувреме.

Съдията в последните минути направи мача доста емоционален. Попитах съдията защо даде жълт картон на Франса за симулация и той не можа да ми каже", каза Красимир Балъков.

Към 17:36 на 07.06.2024 Новините от днес