site.btaАлфонсо Дейвис: "Срещу отбор като Реал Мадрид да водиш с 1:0 не е достатъчно"

Алфонсо Дейвис: "Срещу отбор като Реал Мадрид да водиш с 1:0 не е достатъчно"
Снимка: АП

Левият халф-бек на Байерн Мюнхен Алфонсо Дейвис не скри възхищението си от проявения характер от Реал Мадрид в паметния полуфинален мач-реванш от Шампионска лига.

Реал направи късен обрат с два гола на резервата Хоселу и стигна до победата с 2:1 и си класира за финала в турнира, къде ще срещне Борусия Дортмунд.

Алфонсо Дейвис влезе като резерва за Байерн през първото полувреме на мястото на получилия контузия Серж Гнабри. Дейвис откри резултата с фамозен удар през втората част, но попадението се оказа недостатъчно.

"Срещу отбор като Реал Мадрид да водиш с 1:0 не е достатъчно. Това не е отбор, който се предава“, каза Дейвис по CBS Sports.

Към 09:57 на 20.05.2024 Новините от днес