site.btaВалентин Антов игра цял мач за Кремонезе, при загубата в гостуването на Венеция

Валентин Антов игра цял мач за Кремонезе, при загубата в гостуването на Венеция
снимка: БТА

Българският национал Валентин Антов бе титуляр за Кремонезе при поражението с 1:2 в гостуването на Венеция от 35-ия кръг на Серия "Б". Мачът бе важен и за двата тима, които са преки конкуренти в битката за място в елита на Италия. Валентин Антов бе титуляр и записа пълни 90 минути за състава от Кремона.

В 24-тата минута Франко Васкес даде аванс на Кремонезе. През второто полувреме Венеция направи пълен обрат чрез Кристиан Гюткяер и Бярки Бяркасон.

Победата изкачи Венеция на 2-то място във временното класиране с 67 точки, докато Кремонезе остава четвърти с 60 пункта.