site.btaАлина Коломиец от клуб Левски Триадица спечели сребърен медал от шампионата на Италия по художествена гимнастика

снимка: БФХГ Фейсбук

Алина Коломиец от клуб Левски Триадица спечели сребърен медал с отбора на Опера Рома на втория етап от откритото национално първенство по художествена гимнастика на Италия.

Тя получи специална покана от италианската федерация по гимнастика да участва в този шампионат. Състезанието е от четири етапа, като на всеки има класиране и след края на последната фаза има общо подреждане.

Коломиец получи оценка от 29.750 точки на бухалки, която е най-висока в нейния тим.

Първи в този етап се класира "Tеранова", а трети е "Джимника 96 Форли". Общо в надпреварата участваха 12 състава.

Към 05:23 на 27.07.2024 Новините от днес