site.btaЛюбомир Вушовски от София получи дербито на 19-ия кръг във Втора лига между Монтана и Марек (Дупница)

Любомир Вушовски от София получи дербито на 19-ия кръг във Втора лига между Монтана и Марек (Дупница)
Любомир Вушовски от София получи дербито на 19-ия кръг във Втора лига между Монтана и Марек (Дупница)

Първенство на България по футбол, Съдийски назначения 19-ти кръг - Втора лига
1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч.
Дунав Русе - ОФК Спартак Пл
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Радостин Николов Бодуров
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ФК Струмска слава (Радомир) - ФК Черноморец (Балчик)
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Атанас Димитров Пилатов
4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ОФК Беласица - ОФК Янтра 2019 (Габрово)
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ:    Александър Емилов Вангелов                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ОФК Бдин 1923 (Видин) – ФК Черноморец 1919 (Бургас)
ГС:    Валентин Любомиров Стефанов    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
Спартак 1918 (Варна) - Спортист (Своге)
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров                
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ПФК Марица 1921 - ЦСКА 1948 II (София)
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
4 декември 2023 г., понеделник, 14:00 ч.
ПФК Септември Сф - ПФК Лудогорец II (Разград)
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
4 декември 2023 г., понеделник, 17:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Марек 1915
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Иво Величков Боев     

/АВ/

news.modal.header

news.modal.text

Към 15:46 на 01.03.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация